logo-yatay
Share Now

Saç Ekimi ve Hizmetleri sektöründe önde gelen markalardan biri olan Maya Estetik & Maya Centrium Tıp Merkezi ve İstanbul Erkek Berberleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Saç Ekimi iş birliği anlaşması imzalandı.

İstanbul Berberler Odası Aksaray Merkez’de Başkan Şükrü Akyüz’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen sözleşme töreni, Maya Estetik & Maya Centrium Tıp Merkezi  Kurumsal İletişim ve Anlaşmalı Kurumlar Müdürü Fatma Küpoğlu, Saç Ekim Hizmet ve Tedaviler Müdürü Mine Dillioğlu’nun katılımı ile gerçekleştirildi.

Odamız ve Maya Estetik ile yapılan anlaşma doğrultusunda, saç ekimi hizmeti gerçekleştirmek için yönlendireceğiniz ve saç ekimi işlemi yapılan her hasta için için siz değerli üyelerimiz %15-%20 oranında komisyon ödemesi alabileceksiniz.  Ayrıca, yapılan anlaşma kapsamında Maya Estetik & Maya Centrium Tıp Merkezi’nden hizmet alan Oda Üyelerimiz ve 1. Derece yakınlar tüm hizmetlerde geçerli olmak üzere %23-%43 oranında yüksek indirimlerden faydalanabilecek ve dönemsel kampanyalar içeren avantajlardan yararlanma hakkına sahip olacaktır.

İletişim: Maya Estetik & Maya Centrium Tıp Merkezi Kurumsal İletişim ve Anlaşmalı Kurumlar Müdürü 

Fatma Küpoğlu: 0549 438 78 58 – 444 9 454