logo-yatay
Share Now

İstanbul Kongre Merkezi’nde T.C İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun teşrifleri ile onurlandırdığı, İSTESOB Başkanı Sn. Faik Yılmaz, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Sn. Mustafa Silahyürekli, Esnaf teşkilatı oda başkanları, kredi ve kefalet kooperatifleri başkanları ve odamıza kayıtlı üyelerimizin katılımları ile İstanbul Berberler Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

Genel kurulda konuşmasını gerçekleştiren İstanbul Erkek Berberleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Akyüz, Sn. Süleyman Soylu ve katılımcı protokole, esnafımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederek esnafımızın büyük beklentisi olan hafta tatili uygulaması ve çalışma saatleri ile ilgili talebi T.C. İçişleri Başkanı Sn. Süleyman Soylu’ya aktardı.

Süleyman Soylu, “Haftada bir gün, pazar günleri bu konuda berberlerimizin hakikaten insanca bir yaşantının bir parçası olarak, ailesiyle, eşi, dostuyla aynı zamanda dinlenmek için de bir araya gelmesini gerektirebilecek en tabii hakkı için elimizden geleni yapacağız. Ve bir daha huzurunuza geldiğimizde de bu meseleden ari bir şekilde geleceğimizi, ananızın ak sütü gibi bunun sizin helaliniz olduğunu bir kere daha burada ifade etmek istiyorum.” sözleriyle konuşmasını tamamladı.